Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
ЗАХИСНИКУ! ТИ МАЄШ ПРАВО НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ

Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру з надання БВПД або у бюро правової допомоги. Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

 
Дорогі освітяни Кам’янеччини! Сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, щоб Ви отримували задоволення від улюбленої праці, а ваші вихованці - від навчання та спілкування з Вами!

З повагою голова районної ради Віктор Кривак

 
З нагоди святкування Дня працівників освіти

Цей добрий і радісний день - особливий, адже ми згадуємо і вітаємо тих, хто протягом багатьох років практично щодня присутній у нашому житті. Це - вчителі.

05 жовтня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята освітян.

Щирі слова вдячності за натхненну працю, любов до професії, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління пролунали на адресу педагогів від помічника народного депутата України Володимира Мельниченка- Тетяни Мельниченко, голови районної ради Віктора Кривака, голови районної державної адміністрації Василя Сукача, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Пронозюк. Окремих працівників загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти нагороджено відзнаками.

 
Із робочим візитом до Кам’янця-Подільського завітав Прем’єр-міністр України

4 жовтня до Кам’янця-Подільського з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Першочергово Володимир Борисович ознайомився із ходом робіт з облаштування додаткової смуги на ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, більш знаної як “Тещин язик”- однієї із найбільш проблемних доріг регіону через складний ландшафт. Ремонтні роботи проводяться у рамках реалізації бюджетної програми «Покращення стану автомобільної дороги Житомир-Чернівці». Вони покликані не лише покращити стан дорожнього покриття, а й підвищити безпеку руху на складній ділянці.

Детальніше...
 
Відбулось пленарне засідання чергової сесії районної ради

28 вересня відбулось пленарне засідання тридцятої сесії районної ради. В ході роботи депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, заслухали інформації про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району за І півріччя поточного року, а також внесли необхідні зміни до неї. За результатами розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, збільшено обсяг дохідної та видаткової частин бюджету на суму понад 4,9 млн. грн., які спрямовано на вирішення питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти тощо.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 229