Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
До Дня пам’яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні.

В цей день ми згадуємо усіх, хто став жертвами політичних репресій часів комуністичного тоталітарного режиму. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

В селі Мукша Китайгородська до Меморіалу жертвам політичних репресій відбулося покладання квітів.

У заході взяли участь керівництво районної ради та райдержадміністрації, Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, місцеві жителі.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто постраждав під час репресій та поклали квіти до пам’ятного знаку.

 
З нагоди Дня вишиванки

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято символізує національну єдність, до того ж вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом. Також, у ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Тож і для України цей день став символом нового початку вільного та успішного шляху.

День Європи – це символ започаткування нової, успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права.

Детальніше...
 
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська районна рада у відповідності до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, затвердженого рішенням тридцять першої сесії районної ради від 26.03.2015 №17, оголошує про намір передати в оренду приміщення – майно спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, а саме:

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: нежитлова будівля, аптека, що знаходяться за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Стара Ушиця, вул.Головна (колишня Леніна), будинок №1, загальною площею 386,6 кв.м.,

Балансоутримувач майна: Кам’янець-Подільська районна рада.

Орган управління майном: Кам’янець-Подільська районна рада.

Мета використання орендованого об’єкта: використання в комерційній діяльності.

Строк оренди об’єкта: два роки одинадцять місяців.

Заяви щодо оренди даного об’єкта комунальної власності із зазначенням відомостей про заявника (адреса, контактні дані) приймаються Кам’янець-Подільською районною радою з 8.00 до 17.15 години (понеділок-четвер) та з 8.00 до 16.00 (п’ятниця) за адресою: площа Вірменський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський.

Заявники, які є юридичними особами, або фізичними особами-підприємцями, крім заяви, також подають:

- виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

- завірені заявником копії установчих документів.

Термін прийняття заяв на оренду – 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв – 25 травня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі правового, кадрового забезпечення та з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради за адресою: м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6, каб. 29, телефон 5-00-53.

 
З нагоди Дня матері

Сьогодні, 11 травня, в РЦКіМ «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до Матері-Жінки. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували героїв, які поклали своє життя за Україну.

Детальніше...
 
Шановні ветерани, жителі району!

У ці травневі дні з вдячністю і глибокою шаною ми пригадуємо величний подвиг українського народу, що пережив тягар воєнного лихоліття і звільнив рідну землю від фашизму, виборовши славетну перемогу у Другій світовій війні! Довічна шана і пам’ять полеглим героям, котрі віддали своє життя за свободу і незалежність України. Сьогодні наш обов’язок – бути гідними цього надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами знову утверджувати злагоду на Батьківщині. З нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бажаю Вам, щоб на нашій землі панував мир та спокій, а у серцях ніколи не згасав вогник надії на щасливе майбутнє країни!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 221