Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Шановні жителі Кам’янеччини!

Від душі вітаємо вас зі знаменним днем - Днем Незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому, хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти і радіти!

З повагою,

голова ради В.Кривак

 
Від щирого серця вітаємо вас з Днем Державного Прапора України

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

 
Оголошення про конкурс на посади педагогічних працівників районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради

Районний інклюзивно-ресурсний центр Кам’янець-Подільської районної ради, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Довжок, вул..Шкільна, будинок 2, оголошує конкурс на посади педагогічних працівників районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради, а саме:

Детальніше...
 
Обласний конкурс журналістських робіт у 2018 році на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області

Хмельницька обласна рада в рамках діяльності Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошує проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області. Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області.

Детальніше...
 
Із засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради

31 липня відбулось пленарне засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради. На порядок денний було винесено ряд питань, основне з яких – внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Це обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 6 місяців 2018 року та збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 225