Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
До відома зацікавлених осіб!

Інформація регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області про перелік потенційних об'єктів оренди

 
«Сузір’я талантів – 2018»

1 червня на свято «Сузір’я талантів – 2018» відзначити обдарованих, талановитих особистостей, які в цьому році примножили славу нашого району завітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько. Слова вітання та грошові премії отримали юні обдарування від народного депутата України Володимира Мельниченка:

Детальніше...
 
Урочистості до Міжнародного Дня захисту дітей

День захисту дітей – хороша нагода додати радісних відчуттів у життя наймолодших українців. 1червня в РЦКіМ «Розмай» відбулося свято до Міжнародного Дня захисту дітей для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак,голова райдержадміністрації Василь Сукач, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько.

 
За матеріалами двадцять сьомої сесії районної ради

24 травня відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради. Одним із основних питань порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Це обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за 4 місяці 2018 року, наявності вільного залишку загального та спеціального фондів, який утворився на 01 січня 2018 року та збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
ПРЕЗИДІЯ

21 травня відбулось засідання президії районної ради, під час якого розглянуто проекти рішень, внесені на розгляд двадцять сьомої сесії районної ради VII скликання.

Основна увага депутатів була зосереджена на питаннях, що стосуються внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, передачі майна, майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Жванецької сільської ради, створення районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради, ходу виконання окремих районних галузевих програм та ін.

Пленарне засідання чергової сесії відбудеться 24 травня 2018 року.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 221