Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
З нагоди Дня рятівника!

17 вересня в Україні відзначається День рятівника – професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

14 вересня , в міському будинку культури відбулися урочистості за участі народного депутата України Володимира Мельниченка, голови районної ради Віктора Кривака, голови райдержадміністрації Василя Сукача, Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича, керівників об’єднаних територіальних громад. На адресу рятівників лунали щирі слова вдячності за високий професіоналізм та мужність, готовність завжди прийти на допомогу тим хто її потребує.

Детальніше...
 
ЗАКОН ПРО НОВІ ПРАВИЛА ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН ВСТУПИВ В СИЛУ

 Вступила в силу норма Закону №2475, розробленого командою Міністерства юстиції щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім’ї, з одним з батьків без дозволу іншого строком до 1 місяця. «Відтепер у малечі з’явилось набагато більше можливостей для оздоровлення, відпочинку, навчання, участі у спортивних або культурних змаганнях», - зазначив Міністр.

 Відповідно до закону, той з батьків, з ким проживає дитина, і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним.

Детальніше...
 
Інформаційна кампанія #СТОПБУЛІНГ

Міністерством юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочато інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків. Булінг  – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Щорічно, у третю неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства.

З цієї нагоди голова районної ради Віктор Кривак взяв участь в урочистих заходах та привітав трудові колективи – державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство», комунального підприємства районної ради «Надра Кам’янеччини».

Детальніше...
 
З нагоди Дня фізичної культури та спорту

Щороку у другу суботу вересня у нашій державі святкують День фізичної культури та спорту. Сьогодні, напередодні свята, у залі засідань районної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У заході взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка - Ірина Камінська, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Травінський. За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, високі спортивні результати кращих спортсменів та тренерів району нагороджено грамотами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 225