Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
До Дня працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує працівників соціальної сфери - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість саме тих, хто щодня допомагає їм справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Напередодні цього дня, в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт. Учасників зібрання привітали помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак та перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення кращих було нагороджено Почесними Грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка, районної ради та районної державної адміністрації.

 
УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ЯК І ДЕ ОПЛАТИТИ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК НЕПРАЦЮЮЧІЙ ОСОБІ, ЩОБ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ

Для призначення субсидії ЄСВ має бути сплачено не менше ніж за три місяці у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Законом України 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» передбачено право на добровільну сплату єдиного внеску, зокрема можливість одноразової сплати ЄСВ за попередні періоди. Сума сплаченого ЄСВ за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладання договору, помножений на коефіцієнт 2. (3723 грн. х 22% х 2 = 1638,12 грн.)

Для цього необхідно звернутись до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України та на підставі документів, що засвідчують особу та підтверджують реєстраційний номер облікової картки платника податків отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7) (адреси сервісних центрів ГУ ПФУ додаються).

Договір про добровільну участь незастраховані особи укладають з територіальними органами Державної фіскальної служби за місцем свого проживання (адреси територіальних органів ДФС додаються).

Для укладення договору необхідні такі документи:

- заява;

- документ, що посвідчує особу;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копія трудової книжки (за наявності);

- довідка за формою ОК-5 (ОК-7).

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Роздрукувати форму договору про добровільну участь можна на таких інформаційних ресурсах:

https://www.pfu.gov.ua/35069-dobrovilna-uchast/

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15/page3

Детальніше...
 
Інформація про результати конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності

Кам’янець-Подільська районна рада повідомляє, що на засіданні конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району, яке відбулося 30 жовтня 2018 року, було проведено два конкурси по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості з метою визначення ринкової вартості для передачі їх в оренду, а саме:

- нежилого приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташованого за адресою: вул. Шевченка, 49, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область;

- нежитлового приміщення (колишня будівля аптеки), загальною площею 95 кв.м, яке знаходиться за адресою: вул. Папаніна, 16, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

За результатами проведення конкурсів, переможцям стали:

1. Приватне підприємство «Аспект» (директор Крючков С.А.) - для проведення незалежної оцінки нежилого приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташованого за адресою: вул. Шевченка, 49, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область. Відповідно до заявленої конкурсної пропозиції, надання послуг з оцінки зазначеного об’єкта становитиме 2300,00 грн., строк виконання робіт – 5 календарних днів.

2. Приватне підприємство «Консалтінг сервіс» (директор Забєліна І.П.) - для проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення (колишня будівля аптеки), загальною площею 95 кв.м, яке знаходиться за адресою: вул. Папаніна, 16, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область. Відповідно до заявленої конкурсної пропозиції, надання послуг з оцінки зазначеного об’єкта становитиме 2400,00 грн., строк виконання робіт – 6 календарних днів.

 
До Дня автомобіліста і дорожника

26 жовтня, напередодні свята - Дня автомобіліста і дорожника, в сесійній залі районної ради відбулись урочистості. Голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач та помічник народного депутата України Володимира Мельниченка – Ірина Камінська привітали працівників галузі з їх професійним святом, вручили Грамоти та подарунки.

 
З нагоди Дня вигнання нацистських окупантів з України

Сьогодні, напередодні відзначення Дня вигнання нацистських окупантів з України, голова районної ради Віктор Кривак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Оксана Розумяк, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, голова районної організації ветеранів України Едуард Кульчицький, начальники структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації та громадськість взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у с.Довжок. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули, визволяючи наш край від загарбників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 225