Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтШановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Кам’янеччини! Шановні колеги! Друк e-mail

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Ви – люди, які вболівають за проблеми рідного краю, дбаєте про його розквіт і процвітання.

Висловлюємо вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад. Саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.

Окремо хочеться привітати теплими і щирими словами ветеранів місцевого самоврядування. Ми вдячні вам за неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

З нагоди свята бажаємо усім нових здобутків у нашій спільній справі, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та єдності.

Голова районної ради Віктор Кривак

Голова райдержадміністрації Василь Сукач

 
6 грудня відзначили День Збройних сил України Друк e-mail

6 грудня в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних сил України, участь в яких взяли міський голова Михайло Сімашкевич, помічних народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук. У своєму вітальному слові керівництво Кам’янеччини поздоровили військових з визначним для України Днем ЗСУ та відзначив високий рівень організації їхньої роботи.

Детальніше...
 
Шанoвні військoвoслужбoвці! Друк e-mail

Вітаю Вас з прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України. Сьoгoдні військoвoслужбoвці виявляють глибoкий патріoтизм, стійкість, витримку й відпoвідальність, рoблять усе мoжливе для зміцнення oбoрoнoздатнoсті нашoї держави.

Перекoнаний, щo навіть у найскладніших умoвах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свoї сили й прoфесійну майстерність на підтримання висoкoї бoйoвoї гoтoвнoсті, дисципліни та oрганізoванoсті. Бажаю Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві.

З повагою, голова ради В.Кривак

 
Заради миру та злагоди на українській землі Друк e-mail

1 грудня представники міської, районної та обласної влади, Верховної Ради, духовенства, депутатського корпусу, громадських організацій зібралися на молитовному сніданку, в якому краще пізнається молитва та важливість дотримання Божих заповідей. Захід став своєрідним духовним майданчиком, з якого звучали молитви за мир та злагоду на українській землі, за державу та міста, за всіх, хто зараз обороняє державу на Сході, і ті родини, які втратили своїх захисників; за Україну та Кам’янець-Подільський зокрема.

Детальніше...
 
48-ма Кам’янець-Подільська інженерна бригада відзначає 2-гу річницю з дня створення Друк e-mail

30 листопада 48-ма Кам’янець-Подільська інженерна бригада відзначає 2-гу річницю з дня створення. Привітати з нагоди цієї дати прийшли помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, секретар міської ради Дмитро Васильянов, заступник начальника Кам’янець-Подільського гарнізону Богдан Беркута, представники, громадських організацій, духовенства. Вони вручили військовослужбовцям грамоти, відзнаки і подарунки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 204