Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтПлатників запрошують до контролюючого органу за спеціальною формою Друк e-mail

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що з 15.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.07.2017 № 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу» (далі – Наказ № 644).

Детальніше...
 
МРІЯ 2010 - ЧЕМПІОН Друк e-mail

1 жовтня завершився чемпіонат району з футболу у першій лізі. Чемпіонами вперше стала команда «Мрія - 2010» (с.Китайгород). Друге місце у «Олімпіка» (ПАТ «Подільський цемент»), третє – «Факел» (с.Кадиївці). Кращим воротарем чемпіонату визнано Ярослава Гаращука («Мрія - 2010»), гравцями – Владислава Рудика («Олімпік»), Андрія Климчука («Олімпік») та Дмитра Біньковського («Мрія – 2010»). 64-річного В’ячеслава Касіяновича відзначено як найстаршого гравця чемпіонату. Грамотою та сувеніром за підтримку розвитку футболу нагороджено ПП Анатолія Яковенчука. Команди нагороджено Кубками та дипломами сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації.

 
Якщо рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ скасоване судом Друк e-mail

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що порядок відновлення закритого чи відкриття нового рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ може бути визначений у самому рішенні суду.

При цьому кожне рішення щодо скасування рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ має індивідуальний характер та розглядається окремо, залежно від обставин. Наприклад, чи було закрито електронний рахунок платника на момент відновлення реєстрації платника в реєстрі платників ПДВ, чи була повторна реєстрація платником ПДВ та відкрито новий електронний рахунок після анулювання реєстрації, та інше.

Детальніше...
 
Відомості щодо реєстрації ПН/РК тепер можна переглянути в "Електронному кабінеті платника" Друк e-mail

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що Державною фіскальною службою України доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податку на додану вартість (далі- ПДВ) до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ними чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування. Платникам ПДВ після ідентифікації з використанням єдиного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого АСЦК в особистому кабінеті надано можливість перегляду відомостей щодо ПН/РК, зареєстрованих, реєстрацію яких зупинено відповідно до вимог п. 201.16 ПКУ, а також щодо яких комісією ДФС прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Детальніше...
 
Нарада з керівниками комунальних підприємств Друк e-mail

2 жовтня голова районної ради Віктор Кривак провів виробничу нараду з керівниками комунальних підприємств району. Основним питанням для обговорення було стан фінансово-господарської діяльності за 9 місяців поточного року. Керівники підприємств, звітуючи, наголосили на основних показниках. Також вони розказали про механізм вирішення проблемних питань та намітили шляхи розвитку підприємств до кінця поточного року.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 204