Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтШановні захисники України! Дорогі ветерани війни і Збройних сил! Друк e-mail

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги. Вітаю також молодих, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління. Це свято і наших берегинь, які у важкі часи завжди були опорою своїх коханих, синів, братів. Переконаний, що у пам’яті українців завжди залишаться люди, які боронили рідну землю, з гідністю виконали свій військовий і громадський обов’язок. Щиро бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добра. Зі святом вас, шановні захисники України.

З повагою, голова ради Віктор Кривак

 
14 жовтня - День захисника України Друк e-mail

2 роки назад в нашій державі офіційно з’явилося нове свято, яке зберігає в собі історію багатьох століть – це День Захисника України. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва. Саме цього дня відзначається і створення Української повстанської армії.

Детальніше...
 
Сплата ЄСВ фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування Друк e-mail

Кам’янець-Подільська ОДПІ звертає увагу платників, що відповідно до норм ст.42 Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-IV зі змінами та доповненнями підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Детальніше...
 
На Хмельниччині знову активізувались «податкові» шахраї Друк e-mail

Попри те, що інформація про активізацію в обласному центрі телефонних шахраїв – псевдоподатківців вже була нещодавно оприлюднена, а компетентні органи вже почали їх розшук, зловмисники, схоже, й не припиняють свою кримінальну діяльність.

Детальніше...
 
Перемога «ОКТАВИ» Друк e-mail

7 жовтня завершився чемпіонат району з футболу у вищій лізі. Результати матчів третього туру: «Октава» (Слобідка Рихтівська) – «Колос» (Слобідка Кульчиєвецька) 3:1 «Олімп» (Кульчиївці) – «Товтри» (Нігин) 1:2. Чемпіонами, здобувши у фіналі три перемоги, стала команда «Октава» (Слобідка Рихтівська). Друге місце посіли «Товтри» (Нігин), третє – «Олімп» (Кульчиївці). Четвертим фінішував Слобідо Кульчиєвецький «Колос». Кращими гравцями чемпіонату визнано – Вадима Бабія («Колос»), Валерія Гладкого («Товтри»), Олександра Зайця («Октава») та Артема Гонтаря («Олімп»).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 204